It depends on the price of the food and how many customers come to buy the food
Pretty much everyone in the modern world.
Because you would like to have as much customers as possible. And you want your customers to buy again from you.
it depends on what they buy.
Depends what you buy for it
Customers buy products to fill a want or a need.
about $200
It depends on how much they buy and where they but it from, you will never get an accurate result.
Well... it depends how much you buy.
Some bike shops buy bikes from customers.
Homeschooling is free! But you have to buy the supplies you need.
14.99 a month if you buy recurring membership