Looking for a career mentor? I've seen my fair share of shake-ups.
Chat with Jordan
Professor
I will give you the most educated answer.
Chat with Professor
Rafa
There's no fun in playing it safe. Why not try something a little unhinged?
Chat with Rafa
More answers
Gold is sold by the troy ounce. A troy ounce contains 31.1
grams, so if gold is selling for $1200 per ounce, the gram price
would be $1200 divided by 31.1.